Rally 2018

A v druhé půlce roku zase na rally!:)

Jako první přišla srpnová ADAC Rally Deutschland. Mezi vinicema s výborným ryzlinkem, a pak s výborným ryzlinkem v láhvi a za fajn počasí. Sen, sen!

 A v září zase prodloužit léto – na rally  do Turecka.

Rally plná prachu, obrovského poletujícího kamení, horkého slunce, tisíce vůní a večerního vína na terase haciendy u moře!

Dlouhé čekání na průjezd vozu, okolo jehličnaté stromy, červená hlína, horko, krátká přeháňka a rázem nádherná vůně kombinující med, vosk, jehličnany, medovici a další opojné složky které neznám. Jestli je tohle ta tajemná vůně lesů orientu tak.. víc, víc!

Prachu bylo fakt hodně, kamení taky, technika přežila, já taky, auta taktéž. Nicméně pláž a moře byla asi nejskvělejší ze všech kde jsem kdy byl (zas tak na moc místech sem nebyl). Já ve vodě, snímek z těch nejraritnějších.

A tohle je výhled z terasy kde tak skvěle chutnalo víno, kde příjemně foukal vítr a odkud šly vidět olivovníky. A ta vůně…

A pak v říjnu do Španělska.

28. Října, 100 let republiky a Jan Kopecký v západu slunce s českou vlajkou.

Slunce bylo trochu méně, ale na zahradě pronajatého domu rostly krásné olivovníky a citrusy. Radost! – velká 🙂 Přesně takový židlostrom bych potřeboval na zahradě..

Stage v Barceloně, západ slunce, pozorování papoušků, focení papoušků, spousta lidí.

A protože Španělsko a protože večer už bylo chladno.

A cestou zpátky už po zemi. Přes Nice do hor.

Kde byl sníh. První napadlý v druhé půlce toho roku.

Už jsem říkal, že je rally fajn?:) A pak na Korsiku, za novou R5. Téměř celé Alpy pokryl sníh a v dáli byl vidět krásný Mt. Blanc.

A zase ten východ slunce..

A pak už jenom krása, nádhera a zase krása!

A za další krásou to chtělo pár zatáček. 3 hodiny zatáček na úzké silnici přes hory.

A pak zase 3 hodiny zpátky.

Zatáčka, zatáčka, pořád zatáčka. A ani tady mi nebylo blbě. 2 roky kdy mi ze dne na den přestalo být blbě v autě. To je docela sen 😀 Hurá!

A pak už jen přes Belgii domů.

V čechách setkání s legendou a .. to už jsou zhruba všechny rally highlights pro 2018:)