D610 k prodeji

Můj Nikon D610 dávám k prodeji.
Pokud si jej chcete adoptovat, napište mi. Pokud víte o někom jiném, dejte mu zprávu. Budu vám zavázán.

Byl to věrný parťák se kterým jsem hodně zažil a který byl pořád se mnou. Seznámil mě s tím nejlepším co jsem poznal, přečkal se mnou věrně i to zlé.


Projeli jsme transf.. fsgs..transfagar.. eh, prostě Rumunskem. V jeden den jsme zvládli plavbu na lodi – přes Dunaj, jízdu autem – do Sofie, cestu letadlem – do Prahy a pak cestu na vinohrady na pivo (bus a tramvaj).. 🙂

Byl se mnou poprvé u moře – na Azurovém pobřeží ve Francii. Byl se mnou ve chvíli, kdy jsem neměl odvahu.
Byl se mnou poprvé v alpách – Na Grossglockneru.
Byl se mnou podruhé v Alpách – výšky na ferratech mu dělají lépe než mně 🙁
Byl se mnou potřetí v Alpách – ve Slovinsku. Byl se mnou během toho, co jsem na konci výstupu na salaš dostal svalovou horečku a málem umřel a nesešel z kopce dolů.
Byl se mnou na pobřeží jaderského moře, kde jsme nestihli západ slunce a jen jsme všichni tři tak nějak věděli, že jsme měli zůstat v horách. Zase byl se mnou ve chvíli, kdy já odvahu neměl a on asi jo.
Byli jsme spolu v Le Mans a na jeden zátah pak zvládli dojet zpět do Prahy. A to nadšení, nadopovaní adrenalinem a děsně šťastní, že jsme přijeli přesně v tolik, v kolik sme slíbili. Jo, byl to Jaguár. Jo, s nadšením se to všude nesetkalo.
Byli jsme spolu v Ženevě a zoufale sháněli paštiku s helvétským křížem 😺a tu jsme sehnali. Protože maličkosti dotváří celky.
Byli jsme spolu v Paříži a věděli, že všechno bude ještě lepší a těšili se, až se tam znova vrátíme.
Byli jsme spolu na Mallorce. On si to pamatuje, já teda ne. Ale byl sem tam dojatej! Starali se tam o mě hodní lidé, ještě teď sem na měkko!
Byli jsme spolu v Dánsku, kde jsem zjistil, že lékořice má fakt poetiku, a jak se píše na balíčku co mám na stole: “lékořice dělá dobře”.

Byli jsme na dost místech v CZ. Začal jsem víc hledat krásná zákoutí a naše fotky bavily stovky lidí.
Držel sem se portrétní rady Honzy Zemánka (JanZemanek.com). Nedodržel jsem ji.
a naše fotky se dostaly až do Dark Beauty magazínu a začaly bavit tisíce až desetitisíce lidí.

Objevily se na facebookových stránkách po celém světě, na webových stránkách, v tištěných magazínech, v kalendářích..

Takový splněný sen skromného kluka ze Slezska.

V nejlepším se má přestat a já cítím, že už se mnou dál být nechce.
Doufám však, že se někdy ještě potkáme abychom si vyčinili co za blbost jsme udělali:) proto budu moc rád když padne do dobrých rukou někomu, komu bude dělat radost tak jako mně.

Jo a ten foťák, ten je za 25 000. Pojďme se o tom pobavit. Vyčistit a zkontrolovat ho nechám před prodejem. Zprávy do zpráv. Díky..